Predaj strešných materiálov

Velux

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Prečo vybrať VELUX?

Velux má vedomosti o strešných oknách a ich využití sú podložené viac než 60 ročnou skúsenosťou. Spoločnosť VELUX má svoje obchodné zastúpenie takmer v 40 krajinách a výrobné závody v 11 štátoch sveta, medzi ktorými sú aj Česká a Slovenská republika. Vo svojej oblasti patrí medzi špičkových výrobcov, značka VELUX tradične znamené pečať kvality.

 

Používanie modernej technológie

K výrobe okien používa najmodernejšie materiály, ktoré dokáže unikátne skombinovať s materiálmi prírodnými. Napríklad bezúdržbové plastové okno s dreveným jadrom je vysoko odolné voči zašpineniu i vlhkosti a zachováva si svoj vzhľad po celé obdobie svojej životnosti.

Spoločnosť VELUX vyvíja a vyrába vyspelé elektrotechnické výrobky, napr. inteligentné ovládané okná a tieniace doplnkz, ktoré pracujú v systéme i/o homecontrol. Elektricky ovládané strešné okná VELUX INTEGRA majú mnoho predmontovnaých prvkov elektrického ovládania, ako je napr. automatické funkcie otvárania či zatvárania okna, dažďový senzor a ďaľšie. Jednoducho je možné namontovať rolety a žalúzie s elektrickým ovládaním (plug&play).

K ovládaniu výrobkov VELUX využívame tiež zdroje prírodnej energie. Solárne ovládané okná či rolety a žalúzie sú šetrné k životnému prostrediu.

velux cennik Kliknutím na obrázok zobrazíte cenník