Predaj strešných materiálov

Tondach

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Strecha, na ktorú sa môžete spolahnúť

Tondach, okrem reprezentratívnosti a moderného imidžu, kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a funkčnosť. Za každých okolností sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, špičkovú mechanickú pevnosť, vynikajúce izolačné vlastnosti a 100-percentnú zdravotnú nezávadnosť.

Poskytujeme najdlhšiu a najkomplexnejšiu záruku na trhu, pretože výrobky Tondach nielen spĺňajú ale často aj prevyšujú prísne slovenské a európske normy. Dôkazom sú milióny spokojných zákazníkov v celej Európe.

Kompletný premyslený systémpecat

Okrem základných škridiel ponúka Tondach i kompletné keramické a nekeramické príslušenstvo, ktoré zabezpečujú maximálnu funkčnosť strešného systému. Na rozdiel od iných výrobcov, kladie Tondach dôraz na kvalitu všetkých strešných doplnkov. Výhodou keramického príslušenstva oproti plastovým doplnkom je v jeho odolnosti a stálofarebnosti, nekeramické príslušenstvo je výhradne z ušľachtilých kovov.

Najväčší výrobca pálených skridiel v strednej Európe

Koncern Tondach pôsobí v 11 krajinách a svoje produkty vyrába v 34 vŕobných závodoch. Dlhá tradícia výroby, stála modernizácia a investície do rozvoja a zdokonalovania zaručujú splnenie vysokých očakávaní všetkých našich zákazníkov dnes aj v ďalekej budúcnosti.

 

tondach cennik     prehlad    Kliknutím na obrázok zobrazíte prospekty

 

Prezrite si referenčné fotografie spokojných klientov využivajúcich Tondach

dom1 dom2 dom3 dom4 dom5 dom6 dom7 dom8 dom9 dom10

www.tondach.sk