Predaj strešných materiálov

Tegola

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

 

1. Naše materiály sú vyrábané inovatívnymi patentovanými technológiami a najmodernejšími postupmi. Pri vývoji materiálov kladie Tegola veľký dôraz na maximálnu jednoduchosť ich inštalácie a minimalizáciu priestoru pre zlyhanie ľudského faktora. Preto pri práci s nimi šetríte čas aj peniaze. 
 
2. Disponujeme skutočne širokou škálou produktov a vďaka tomu s nami môžete realizovať aj tie najodvážnejšie projekty. Obrovské rozmery, netypické tvary, ani problematické prostredie pre nás nie sú žiadnou prekážkou. 
 
3. Na všetky naše produkty a realizácie poskytujeme plnú 10 ročnú záruku. 
dom
4. Náš prístup k zákazníkom je založený na otvorenosti a dôvere. 
Riadime sa zásadou: "Ak je spokojný klient, sme spokojní aj my." Vždy sa správame korektne a robíme všetko pre Vašu spokojnosť. 
 
 
5. Cenová ponuka vypracovaná na základe presnej projektovej dokumentácie je vždy konečná a nebude sa navyšovať. Je prehľadná a vždy viete, za čo zaplatíte.
 
6. Naše zmluvy o dielo neobsahujú žiadne záludné dodatky, ani drobné nečitateľné písmená, ktoré "netreba čítať".
 
7. Poskytujeme bezplatné poradenstvo pre projektantov a investorov. 
 
8. Už 16 rokov sme súčasťou rodiny spoločností Tegola a záleží nám na našom dobrom mene. 
 
 
Výber vhodného materiálu je základom pre každú dobrú stavbu. Väčšina z vás iste vie, že najlacnejšie riešenie je len málokedy aj tým najvýhodnejším. Rozumného investora preto zaujíma nielen cena, ale najmä životnosť, stálosť a kvalita materiálov. 
A v tomto je Tegola jednoznačným lídrom.
 
 
sindle
O spoločnosti
 
Tegola Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995. Je dcérskou spoločnosťou medzinárodnej spoločnosti Tegola Canadese S.p.A. Jej podiel na trhu s bitúmenovými šindlami v Európe je viac ako 40% a patrí medzi popredných výrobcov vo svetovom merítku. Pôsobí v 70 krajinách sveta na piatich svetadieloch.

 

cenníktegola2012