Predaj strešných materiálov

Strešné krytiny

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Strecha, na ktorú sa môžete spolahnúť. Tondach, okrem reprezentratívnosti a moderného imidžu, kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a funkčnosť. Za každých okolností sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, špičkovú mechanickú pevnosť, vynikajúce izolačné vlastnosti a 100-percentnú zdravotnú nezávadnosť.

Hovorí sa, že dobrá strecha je klobúkom a ochranou budovy. Musí chrániť pred vonkajšími vplyvmi a pritom dodať estetický vzhľad objektu. Správna strecha spíňa množstvo kriterií, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou procesu vyberania správnej strechy pre Váš domov.

Strecha na celý život. Bramac ponúka viacero modelov strešných krytín rôznych profilov, s rôznou povrchovou úpravou, v širokej škále farieb. Okrem nich má však v ponuke aj rozsiahly sortiment originálnych strešných doplnkov, ktoré upravil Bramac pre jednoduchší prehľad do podoby ucelených balíčkov striech.

Lindab AB je medzinárodný koncern so sídlom vo Švédsku (Grevie), ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom produktov z tenkostenných oceľových, vopred lakovaných plechov. Ponúka komplexné systémové riešenia v obchodných oblastiach Vzduchotechnika (Ventilation), Stavebné komponenty (Buildings components) a Montované oceľové haly (Buildings).

Váš domov je drahocenný - a je dôležité, aby ste mali strechu zodpovedajúcu jeho hodnote. Oceľové strechy Ruukki chránia Váš domov za každých okolností. Sú tiež esteticky príjemné a nadčasovo štýlové. A čo je ešte dôležitejšie, strechy Ruukki Váš domov ešte zhodnotia.

Profesionálne strešné a izolačné materiály