Predaj strešných materiálov

Tyvek

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

 

Firma DuPont™ patrí k najpokrokovejším svetovým spoločnostiam už dlhé roky. Svetu dala nezabudnuteľné materiály, ako sú napr. Teflon®, Celofan®, Neopren®, Lycra®, Kevlar®, či Nylon®, ktoré zmenili život mnohých ľudí.
DuPont™TYVEK® znamená technológiu, ktorá si vyžiadala desaťročia vývoja. Funkčná vrstva každej membrány jednoznačne ovplyvňuej jej vlastnosti. Hrúbka funkčnej vrstvy membrán DuPont™TYVEK® sa pohybuje okolo 220 mikrónov podľa typu membrány, je teda približne 6x hrubšia než pri iných viacvrstvových strešných fóliách(obrázok nižšie). Funkčná vrstva je jedinou vrstvou, pričom zabezpečuje odolnosť proti vetru, vode a priedušnosť pre paru. Jej kvalita a hrúbka sú kľúčové pre životnosť a účinnosť membrány ako celku.
 
tyvek  supro plus
 
Ponúkame kompletný sortiment vysokodifúznych fólii Tyvek a všetky doplnky.struktura
 
Strešné fólia Tyvek Solid priamo na plný, chemicky impregnovaný záklop, pod všetky druhy skladanej krytiny. Pre zvýšenú pevnosť je doporučovaný do oblastí s intenzívnymi vetrami.
 
Strešná fólia Tyvek Supro priamo na plný, chemicky impregnovaný záklop. Extrémne pevný. Vo variante s lepidlom vhodný k vytvoreniu vodotesného podstrešia pri šikmých strechách s veľmi nízkym sklonom.
 
Tyvek Soft Antireflex priamo na tepelnú izoláciu, na plný, chemicky neimpregnovaný záklop, pod všetky druhy skladanej krytiny, s antireflexnou potlačou.
 
membrana

 

 

Neriskujte zničenie Vašej strechy!

vlakna

  TYVEK je synonymom pre:
  • Dlhotrvajúcu vodotesnosť
  • Osvedčenú a výrazne vylepšnú trvanlivosť
  • Jedinečnú odolnosť proti teplu a UV žiareniu, ktorú nemôžu zaručiť iné testované podstrešné fólie (*)
  • Vďaka svojej jedinečnej funkčnej vrstve z polyetylénu, predstavuje TYVEK bezproblémové riešenie, ktorého prednosti oceníte aj v budúcnosti
   
  cover  
   
  Pokiaľ myslíte na budúcnosť a chcete predísť zbytočným starostiam, zvoľte materiál TYVEK.