Predaj strešných materiálov

Dorken

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Značka špecialistov pre strechu a spodnú stavbu.

 
Vynikajúce výrobky, prvotriedny know-how a excelentný servis: s týmto obsiahlym balíčkom služieb si firma Dörken vybudovala vedúcu pozíciu na stavebnom trhu v celej Európe.
Pod značkou Delta sa viac ako 40 rokov vyrábajú vysoko kvalitné produkty, ktoré sú známe najvyšším meradlom istoty, spoľahlivosti a úspory energie.
 
Za tým celým stojí firma s medzinárodnou pôsobnosťou s tímom vysoko motivovaných ľudí.
delta reflex
V širokej palete výrobkov nájdete fólie pre šikmé strechy so systémovými doplnkami, ochranu spodnej stavby – drenážne a izolačné systémy, ochranné plachty a plachty na lešenie, takisto aj záhradné a jazierkové fólie.
 
Fólie pre stavebníctvo, vyrábané v Herdecke pri Dortmunde, sa dostávajú k zákazníkom prostredníctvom stavebnín alebo špecializovaných obchodov s izolačnými a strešnými materiálmi. V zahraničí je firma zastúpená dcérskymi spoločnosťami vo Švajčiarsku, Francúzku, Beneluxe, Taliansku, Maďarsku, Čechách a na Slovensku. Dcérska spoločnosť Dörken v Kanade vyrába profilované fólie pre severoamerický trh. V ostatných krajinách spolupracuje naša spoločnosť s obchodnými partnermi a importérmi už mnoho rokov. Podiel exportu v súčasnej dobe predstavuje 33 %. 
 
Pomocou stálej výmeny informácií a skúseností s investormi, remeselníkmi, projektantmi a zástupcami obchodu je široký sortiment našej firmy neustále rozširovaný a optimalizovaný. Je to preto, že zákazník je pre nás vždy stredobodom záujmu. Uvedomujeme si každodennú povinnosť pružne a čo najlepšie uskutočňovať priania a ciele našich partnerov.
Výsledkom sú pravidelné inovácie výrobkov, alebo vývoj nových materiálov s preukázateľnou schopnosťou riešiť ďalšie problémy, ktoré sa vyznačujú tromi základnými vlastnosťami:
 
  •  istota pri použití výrobku
  • remeselná spracovateľnosť
  • životnosť

Riešenie pre vegetačnú strechu 3 v 1

vegetacia Špeciálna profilovaná fólia určená pre nasadenie do vegetačných plochých striech s integrovaným filtračným flísom. 

DELTA®-FLORAXX TOP je drenážny pás, hydroakumulačná a filtračná vrstva v jednom. Novo-vyvinutá nopová štruktúra dáva materiálu vysokú drenážnu a hydroakumulačnú kapacitu pri extrémnej pevnosti v tlaku.
 
So strešným programom DELTA máte celú strechu so stavebno-fyzikálnymi funkciami a procesmi (strešná konštrukcia, difúzia, pôsobenie vlhkosti atď.) kompletne premyslene zvládnutú a prepracovanú. DELTA-Strešný program je pre Vás istota počas celej doby životnosti strechy.
 
Správne riešenie pre každú šikmú strechu.
Je mnoho rôznych šikmých striech – a vždy jedno správne riešenie s najvyšším merítkom istoty, spoľahlivosti a úspory energie: DELTA.
V oblasti poistných hydroizolácii je Dörken partnerom číslo 1 pre projektantov, obchodníkov remeselníkov. Pre všetky typy strešných konštrukcii sú pripravené na mieru funkčné kombinácie podľa najrôznejších požiadavkou.
Informujte sa o našej širokej palete výrobkov:
 
delta1
DELTA-MAXX TITAN
Difúzne otvorená vetrotesná poistná hydroizolácia s integrovaným samolepiacim okrajom pre všetky zateplené šikmé strechy. Vhodná aj na debnené strechy a na ochranu zateplených fasád.
delta2
DELTA-MAXX-PLUS Energeticky úsporná membrána
Difúzne otvorená vetrotesná poistná hydroizolácia pre dvojplášťové šikmé strechy s integrovanou samolepiacou páskou. Vhodná aj na debnenie.
delta3
DELTA-MAXX
Difúzne otvorená poistná hydroizolácia pre dvojplášťové šikmé strechy. Vhodná aj na debnenie.
delta4
DELTA-VENT N / DELTA-VENT N PLUS
Difúzne otvorená poistná hydroizolácia pre dvojplášťové šikmé strechy bez debnenia.
delta5
DELTA-FOXX / DELTA-FOXX PLUS
Difúzne otvorená fólia na debnenie pre dvojplástové strechy.
delta6
DELTA-VENT S / DELTA-VENT S PLUS
Difúzne otvorená poistná hydroizolácia na debnenie pre dvojplášťové šikmé strechy. Vhodná aj k položeniu na tepelnú izoláciu.
delta7
DRAGOFOL
Mriežkou spevnená poistná hydroizolácia pre všetky trojplášťové šikmé strechy bez debnenia.
 
delta8
DELTA-FOL PVG / DELTA-FOL PVG PLUS
Fólia na debnenie pre dvojplášťové šikmé strechy. Vhodná aj pre trojplášťové strechy bez debnenia a do prevetrávaných fasád.
delta9
 DELTA-MAXX Comfort
Difúzne otvorená, vodotesná a vetrotesná tepelnoizolačná poistná hydroizolácia s integrovaným samolepiacim okrajom a špeciálnou 3 cm vrstvou tepelnej izolácie pre dvojplášťové šikmé strechy.

 

So značkou DELTA je celá strecha dôkladne premyslená.

Nie je inej cesty: tepelná izolácia musí byť spoľahlivo chránená pre vlhkosťou.
 
bunda