Predaj strešných materiálov

Strešné materiály

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Strecha je stavebná konštrukcia, ktorá sa nachádza nad vnútorným alebo chráneným priestorom budovy a je vystavená priamemu vplyvu vonkajšieho prostredia.

Základnou funkciou strešnej konštrukcie je zaistiť požadované vnútorné prostredie v objekte. Dodávame všetky typy nových krovov, strešných krytín a odkvapových systémov, rekonštrukcie a dorábky jestvujúcich striech, altánky a rôzne prístrešky podľa vyhotovenej projektovej dokumentácie. V prípade, že nemáte projektovú dokumentáciu, po dohode Vám prídeme Vašu strechu vymerať a poradíme Vám pri výbere materiálov. Taktiež spolupracujeme s certifikovanými pokrývačmi. V prípade, že sa dohodneme na balíku ktorý bude obsahovať dodávku materiálov a prácu, poskytneme Vám V.I.P. cenu na tento balík služieb.

Strešné krytiny

Strecha, na ktorú sa môžete spolahnúť. Tondach, okrem reprezentratívnosti a moderného imidžu, kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a funkčnosť. Za každých okolností sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, extrémnu odolnosť voči poveternostným vplyvom, špičkovú mechanickú pevnosť, vynikajúce izolačné vlastnosti a 100-percentnú zdravotnú nezávadnosť.

Hovorí sa, že dobrá strecha je klobúkom a ochranou budovy. Musí chrániť pred vonkajšími vplyvmi a pritom dodať estetický vzhľad objektu. Správna strecha spíňa množstvo kriterií, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou procesu vyberania správnej strechy pre Váš domov.

Strecha na celý život. Bramac ponúka viacero modelov strešných krytín rôznych profilov, s rôznou povrchovou úpravou, v širokej škále farieb. Okrem nich má však v ponuke aj rozsiahly sortiment originálnych strešných doplnkov, ktoré upravil Bramac pre jednoduchší prehľad do podoby ucelených balíčkov striech.

Lindab AB je medzinárodný koncern so sídlom vo Švédsku (Grevie), ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom produktov z tenkostenných oceľových, vopred lakovaných plechov. Ponúka komplexné systémové riešenia v obchodných oblastiach Vzduchotechnika (Ventilation), Stavebné komponenty (Buildings components) a Montované oceľové haly (Buildings).

Váš domov je drahocenný - a je dôležité, aby ste mali strechu zodpovedajúcu jeho hodnote. Oceľové strechy Ruukki chránia Váš domov za každých okolností. Sú tiež esteticky príjemné a nadčasovo štýlové. A čo je ešte dôležitejšie, strechy Ruukki Váš domov ešte zhodnotia.

Profesionálne strešné a izolačné materiály

Odkvapový systém

Ponúkame Vám kvalitný nemecký odkvapový systém z materiálov POZINK, TITÁNZINOK, FARBENÝ POZINK, MEĎ A HLINÍK.odkvapovy system

K odkvapovému systému dodávame kompletný systém doplnkov ako sú kotlíky, zvodové rúry, objímky, vonkajšie a vnútorné rohy, čelá, odkvapové rúry, nity na spájanie prvkov a tmely.

Na mieru vyrábame odkvapové plechy, oplechovania komínov, atiky a rôzne iné klampiarske prvky potrebné pre Vašu strechu.

 

zambelli

Nakupujte u nás značkový odkvapový systém ZAMBELLI za výnimočné ceny.

 

 

 

Strešné okná

Velux má vedomosti o strešných oknách a ich využití sú podložené viac než 60 ročnou skúsenosťou. Spoločnosť VELUX má svoje obchodné zastúpenie takmer v 40 krajinách a výrobné závody v 11 štátoch sveta, medzi ktorými sú aj Česká a Slovenská republika. Vo svojej oblasti patrí medzi špičkových výrobcov, značka VELUX tradične znamené pečať kvality.

FAKRO je synonymom najvyššej kvality. Kontrola kvality sa uskutočňuje vo všetkých fázach produkcie. V našich laboratóriách sa vykonáva 70 rôznych druhov kontrolných testov. Kontrolujú sa všetky materiály od našich dodávateľov, v čase produkcie, rovnako aj po vyhotovení.

kvalitné strešné okná. Už 75 rokov poskytuje komfort pod strechou. Produkty sú konštruované podľa najnovších technických poznatkov s prihliadnutím na vysokú úžitkovosť s komfortným ovládaním a prepracovaným dizajnom.

Strešné fólie

strecha1

strecha2Strešné fólie je všeobecný názov pre materiály, ktoré sa používajú ako poistné paropriepustné, paronepriepustné, hydroizolačné a vysokodifúzne fólie a membrány v strešnom plášti.

Firma DuPont™ patrí k najpokrokovejším svetovým spoločnostiam už dlhé roky. Svetu dala nezabudnuteľné materiály, ako sú napr. Teflon®, Celofan®, Neopren®, Lycra®, Kevlar®, či Nylon®, ktoré zmenili život mnohých ľudí. DuPont™TYVEK® znamená technológiu, ktorá si vyžiadala desaťročia vývoja.

Vynikajúce výrobky, prvotriedny know-how a excelentný servis: s týmto obsiahlym balíčkom služieb si firma Dörken vybudovala vedúcu pozíciu na stavebnom trhu v celej Európe.