Predaj strešných materiálov

Interiér budov

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

interier1Ponúkame kompletný systém pre zateplenie Vašej stavby. Od podlahových izolácií, cez stropné a medzikrokvové izolácie. Sú to produkty z minerálnej vlny a polystyrénu, ktoré sú vyrábané svetoznámymi výrobcami. Taktiež ponúkame sadrokartóny a omietkové zmesi, taktiež od svetoznámych výrobcov Baumit, Terranova.

 

Tepelné izolácie

tepelna izolaciatepelna izolacia 2Tepelná izolácia alebo termoizolácia je izolácia, ktorá chráni stavebnú konštrukciu pred únikom tepla (šíreniu chladu z exteriéru) a zároveň stabilizujú teplotu. Použivajú sa pod podlahy, obvodové múry, ploché strechy, šikmé strechy a priečky. Tepelný odpor býva rozličný pri tepelných mostoch (napr. miesto na obvodovom plášti budovy, kde sa stretáva betón s tehlovým murivom). Je potrebné Vašu stavbu dostatočne zatepliť hlavne kôli tepelným únikom, ktoré bývajú neskôr častou príčinou Vašich vysokých účtov za elektrinu a plyn. Už niekoľko rokov spolupracujeme s fabrikami ISOVER, ROCKWOOL a KNAUFF, ktorých kvalita je už rokmi overená.

ISOVER. Ponuka izolačných materiálov značky ISOVER obsahuje výrobky zo sklenej a čadičovej vlny, extrudovaného polystyrénu Styrodur C a tiež izolácie z expandovaného polystyrénu EPS.

Sadrokartóny

sadrokarton2sadrokarton1Sádrokartón je v súčasnej dobe najrýchlejšim a najjednoduchším riešením tzv. suchej výstavby.

Vďaka tomuto systému je možné rýchlo stavať priečky a realizovať rekonštrukcie, zateplenia a úpravy akýchkoľvek interiérov. Sadrokartónové stavebnice sa používajú na celom svete pre dokončenie vnútorných stien a stropov, používajú sa v priestoroch, ktoré sú vystavené vode a vlhkosti. Ponúkame kompletný sortiment pre sadrokartónové systémy.

Interiér

Celox sa zaoberá sa výrobou a predajom výrobkov z masívneho dreva, plastových a kovových profilov pre stavebníctvo.