Predaj strešných materiálov

Stropy a preklady

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Stropy prenášajú zaťaženie od zvislých nosných konštrukcií. Stužujú budovu vo vodorovnom smere, chránia miestnosti pred požiarom, majú izolačnú, estetickú a architektonickú funkciu. Dodávame tehlové a betónové stropy, spolupracujeme s firmou HUTMAT, v prípade ak sa rozhodnete pre železobetónový strop, kontaktujte nás a vybavíme Vám špeciálnu cenu pre Vašu stavbu

tehla2 strop1 strop2

Ťažisko ponuky tvorí betónový stropný systém vlastnej výroby - PRESPOR "B" . Jedná sa o konštrukciu pozostávajúcu z betónových stropných vložiek a nosníkov. Stropy PRESPOR “B”© majú široké pole využitia v stavebníctve. Vyhovujú požiadavkám bytových stavieb, jedální, kancelárií, škôl, ale i zhromažďovacích, výrobných a skladových priestorov, garáží, atď.

"Veríme tradícii, tvoríme hodnoty." História tehliarskej výroby v Pezinku začala roku 1895. Pezinská tehla bola vždy známa svojou kvalitou a spoločnosť Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. v tejto tradícii pokračuje. Technologické zmeny a naše dlhoročné know-how v tomto obore zabezpečujú kvalitu výrobkov na najvyššej úrovni.