Predaj strešných materiálov

Xella - Ytong

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Ytong má výnimočné tepelnoizolačné vlastnosti.

Spoločnosť Xella SK, popredný výrobca pórobetónu YTONG, spúšťa jesennú akciu, v ktorej je možné získať zľavu 30% a viac z cenníkových cien stavebného materiálu YTONG. Zľavy sú počítané individuálne každému zákazníkovi v nadväznosti na jeho konkrétne podmienky a želania po konzultácii s obchodným zástupcom.

Akcia prebieha od 1. septembra do 31. októbra 2012.

Pre tých, ktorí sa chystajú stavať alebo rekonštruovať rodinný dom, pripravila spoločnosť Xella SK zaujímavú jesennú akciu na stavebný materiál YTONG. Zákazníci môžu vďaka tejto akcii postaviť energeticky úsporný dom za výhodnejších podmienok a získať zľavu 30% a viac. Každému zákazníkovi, ktorý využije túto výhodnú ponuku, pripraví regionálny obchodný zástupca výpočet zľavy priamo na mieru.

S YTONGom nielen ekonomicky, ale aj ekologicky

Materiál YTONG je medzi stavebníkmi obľúbený hlavne pre svoje tepelnoizolačné vlastnosti. Milióny vzduchových pórov v tvárniciach YTONG vytvárajú dokonalú tepelnú izoláciu. Dôraz je kladený aj na materiál, z ktorého je YTONG vyrobený, keďže ide iba o prírodné suroviny. Materiál tak prirodzene dýcha a udržuje zdravú klímu v dome. V takomto dome sa potom dobre žije celej rodine, a to aj za predpokladu, že niektorý z jej členov je alergik.

 

Kliknutím na obrázok zobrazíte cenník