Predaj strešných materiálov

LSM

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

 

Spoločnosť L.S.M. spol. s r.o. zahájila svoju činnosť v roku 1991. Hlavné ťažisko činnosti predstavuje predovšetkým výroba a predaj stavebných materiálov. Obchodné aktivity sústredila na výrobu a predaj betónových tvárnic, betónových plotových striešok, soklových obkladov, nosníkov a obrubníkov.
 
V priebehu štrnásteho roku svojej existencie zaujíma stabilné miesto na trhu stavebných materiálov v Bratislavskom regióne a patrí medzi najväčších predajcov s komplexnou ponukou v oblasti výroby,predaja a poradenstva. V roku 1993 uviedla firma na trh stropné vložkové konštrukcie z pórobetónu a betónu. Výrobný programspološnosti bol neskôr doplnený o trojzložkové stavebnicové komíny, ktorými úspešne konkuruje zahraničným dodávateľom.
 
Spoločnosť neustále dopĺňa svoj sortiment a rozširuje ponuku služieb s cieľom urobiť nakupovanie pre zákazníkov viac atraktívnym a komfortným.
 
cennik
 
Veríme, že sa nám postupne podarí uspokojiť všetky Vaše priania a budeme kvalitnými partnermi v budovaní Vašej stavby a skrášľovaní Vášho bývania.