Predaj strešných materiálov

Murovací materiál

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

tehla1

Murivo je špeciálnym spôsobom ukladané stavivo z kameňa, tehál, tvaroviek a iných malých dielov, ktoré sú vzájomne previazané na sucho, na maltu alebo formované zo zmesi určenej na stvrdnutie, z ktorého je následne vytvorené stavebná konštrukcia. Spolupracujeme s najznámejšími výrobcami tehál a pórobetónov. Využite pretrvávajúcu akciu na brúsenú tehlu, do vypredania zásob.

 

Pezinské tehelne - Paneláreň, a.s. poskytuje odberateľom kompletný sortiment tehliarskych výrobkov – pálené murovacie materiály pre obvodové murivo TERMOBRIK, pálené murovacie materiály pre priečky, materiál pre ostatné murivo. Na zabezpečenie komplexnosti ponúkaného sortimentu Pezinské tehelne - Paneláreň, a.s. vyrába aj keramické nosníky s priestorovou výstužou, keramické stropné vložky a keramické preklady.

Tehly, stvorené pre ľudí. V ponuke firmy Wienerberger Slovenské tehelne možno nájsť všetko, čo je potrebné na zostavenie hrubej stavby od základov až po strechu. Nosným sortimentom firmy je v súčasnosti systém tehliarskych prvkov s obchodným názvom POROTHERM.

Materiál YTONG je medzi stavebníkmi obľúbený hlavne pre svoje tepelnoizolačné vlastnosti. Milióny vzduchových pórov v tvárniciach YTONG vytvárajú dokonalú tepelnú izoláciu. Dôraz je kladený aj na materiál, z ktorého je YTONG vyrobený, keďže ide iba o prírodné suroviny. Materiál tak prirodzene dýcha a udržuje zdravú klímu v dome. V takomto dome sa potom dobre žije celej rodine, a to aj za predpokladu, že niektorý z jej členov je alergik.

Hlavné ťažisko činnosti predstavuje predovšetkým výroba a predaj stavebných materiálov. Obchodné aktivity sústredila na výrobu a predaj betónových tvárnic, betónových plotových striešok, soklových obkladov, nosníkov a obrubníkov.