Predaj strešných materiálov

Komín

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

komin1komin2Komín je naväčšsej miere využívaný na odvod spalín z objektov.Napájajú sa teda naň kachle, pece, krby, kotle, u ktorých funguje ako jednoduché vzduchové čerpadlo. Horúce spaliny v komíne majú nižšiu hustotu než vzduch okolo, stúpajú preto komínom hore a na ich miesto je nasávaný čerstvý vzduch. Tlaku, ktorý ženie vzduch komínom, sa hovorí ťah komína. Ten je závislý výške komína a pomere vnútorného priemeru k objemu spalín. Dodávame spolahlivé komínové komíny od výrobcov Schiedel a Prespor, ktorých kvalitu máme už rokmi overenú. Využite špeciálnu akciu na komíny a k Vašej streche Vám bude pripočítaná zľava až 25% !!! Platí len tento mesiac.

Stavebnicové komínové systémy spoločnosti PRESPOR majú na trhu dlhoročné zázemie a patria k najžiadanejším produktom. S dôrazom kladeným na kvalitu použitých materiálov, presnosťou výroby a v neposlednom rade svojou jednoduchou montážou, konkurujú komínové systémy PRESPOR NOV všetkým zahraničným výrobcom komínov.

S komínmi od firmy Schiedel a s palivovými alternatívami zostávajú obytné priestory príjemne teplé. 30 rokov záruka od spoločnosti Schiedel na bezpečnosť komína pri vyhorení sadzí, proti prevlhnutiu a proti korózii, platí aj vtedy, keď si naše komínové teleso postavíte svojpomocne?