Predaj strešných materiálov

Hrubá stavba

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

tehlaPonúkame kompletný sortiment pre Vašu hrubú stavbu. Na výber máte z pálených, pórobetónových a betónových produktov. Samozrejme k tejto sekcii patria aj keramické a betónové stropy, naddverné a nadokenné preklady a komíny. 

 

 

Murovací materiál

tehla1

Murivo je špeciálnym spôsobom ukladané stavivo z kameňa, tehál, tvaroviek a iných malých dielov, ktoré sú vzájomne previazané na sucho, na maltu alebo formované zo zmesi určenej na stvrdnutie, z ktorého je následne vytvorené stavebná konštrukcia. Spolupracujeme s najznámejšími výrobcami tehál a pórobetónov. Využite pretrvávajúcu akciu na brúsenú tehlu, do vypredania zásob.

 

Pezinské tehelne - Paneláreň, a.s. poskytuje odberateľom kompletný sortiment tehliarskych výrobkov – pálené murovacie materiály pre obvodové murivo TERMOBRIK, pálené murovacie materiály pre priečky, materiál pre ostatné murivo. Na zabezpečenie komplexnosti ponúkaného sortimentu Pezinské tehelne - Paneláreň, a.s. vyrába aj keramické nosníky s priestorovou výstužou, keramické stropné vložky a keramické preklady.

Tehly, stvorené pre ľudí. V ponuke firmy Wienerberger Slovenské tehelne možno nájsť všetko, čo je potrebné na zostavenie hrubej stavby od základov až po strechu. Nosným sortimentom firmy je v súčasnosti systém tehliarskych prvkov s obchodným názvom POROTHERM.

Materiál YTONG je medzi stavebníkmi obľúbený hlavne pre svoje tepelnoizolačné vlastnosti. Milióny vzduchových pórov v tvárniciach YTONG vytvárajú dokonalú tepelnú izoláciu. Dôraz je kladený aj na materiál, z ktorého je YTONG vyrobený, keďže ide iba o prírodné suroviny. Materiál tak prirodzene dýcha a udržuje zdravú klímu v dome. V takomto dome sa potom dobre žije celej rodine, a to aj za predpokladu, že niektorý z jej členov je alergik.

Hlavné ťažisko činnosti predstavuje predovšetkým výroba a predaj stavebných materiálov. Obchodné aktivity sústredila na výrobu a predaj betónových tvárnic, betónových plotových striešok, soklových obkladov, nosníkov a obrubníkov.

Stropy a preklady

Stropy prenášajú zaťaženie od zvislých nosných konštrukcií. Stužujú budovu vo vodorovnom smere, chránia miestnosti pred požiarom, majú izolačnú, estetickú a architektonickú funkciu. Dodávame tehlové a betónové stropy, spolupracujeme s firmou HUTMAT, v prípade ak sa rozhodnete pre železobetónový strop, kontaktujte nás a vybavíme Vám špeciálnu cenu pre Vašu stavbu

tehla2 strop1 strop2

Ťažisko ponuky tvorí betónový stropný systém vlastnej výroby - PRESPOR "B" . Jedná sa o konštrukciu pozostávajúcu z betónových stropných vložiek a nosníkov. Stropy PRESPOR “B”© majú široké pole využitia v stavebníctve. Vyhovujú požiadavkám bytových stavieb, jedální, kancelárií, škôl, ale i zhromažďovacích, výrobných a skladových priestorov, garáží, atď.

"Veríme tradícii, tvoríme hodnoty." História tehliarskej výroby v Pezinku začala roku 1895. Pezinská tehla bola vždy známa svojou kvalitou a spoločnosť Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. v tejto tradícii pokračuje. Technologické zmeny a naše dlhoročné know-how v tomto obore zabezpečujú kvalitu výrobkov na najvyššej úrovni.

Komín

komin1komin2Komín je naväčšsej miere využívaný na odvod spalín z objektov.Napájajú sa teda naň kachle, pece, krby, kotle, u ktorých funguje ako jednoduché vzduchové čerpadlo. Horúce spaliny v komíne majú nižšiu hustotu než vzduch okolo, stúpajú preto komínom hore a na ich miesto je nasávaný čerstvý vzduch. Tlaku, ktorý ženie vzduch komínom, sa hovorí ťah komína. Ten je závislý výške komína a pomere vnútorného priemeru k objemu spalín. Dodávame spolahlivé komínové komíny od výrobcov Schiedel a Prespor, ktorých kvalitu máme už rokmi overenú. Využite špeciálnu akciu na komíny a k Vašej streche Vám bude pripočítaná zľava až 25% !!! Platí len tento mesiac.

Stavebnicové komínové systémy spoločnosti PRESPOR majú na trhu dlhoročné zázemie a patria k najžiadanejším produktom. S dôrazom kladeným na kvalitu použitých materiálov, presnosťou výroby a v neposlednom rade svojou jednoduchou montážou, konkurujú komínové systémy PRESPOR NOV všetkým zahraničným výrobcom komínov.

S komínmi od firmy Schiedel a s palivovými alternatívami zostávajú obytné priestory príjemne teplé. 30 rokov záruka od spoločnosti Schiedel na bezpečnosť komína pri vyhorení sadzí, proti prevlhnutiu a proti korózii, platí aj vtedy, keď si naše komínové teleso postavíte svojpomocne?