Predaj strešných materiálov

Baumit

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Kvalita je v Baumite prvoradá

Baumit pôsobí na Slovensku od r. 1994 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 140 zamestnancov. Spoločnosť sídli v Bratislave, vlastní dva výrobné závody – v Rohožníku a v Lietavskej Lúčke. Spoločnosť disponuje širokou sieťou obchodno-technických poradcov a aplikačných technikov.

Spoločnosť Baumit – výrobca vysoko kvalitných, spoľahlivých a bezpečných stavebných materiálov používa ako strategický nástroj pre zvyšovanie kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti svojich produktov a služieb certifikovaný a koordinovaný systém manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001:2008.

Firemné hodnoty Baumit

Hodnoty firmy Baumit predstavujú najdôležitejšie princípy, ktoré spoločnosť a jej spolupracovníci uznávajú a ktorými sa riadia. Hodnoty majú najväčší vplyv na firemnú kultúru. Ľudia sú našim najcennejším kapitálom. Staráme sa o ich osobnostný a odborný rozvoj, zabezpečujeme pre nich bezpečné pracovné prostredie, výsledkom čoho sú motivovaní, efektívni a lojálni spolupracovníci.

Dodržiavame princípy a morálne pravidlá v ekonomickej a sociálnej oblasti, sme vnímaví pre potreby miestnych komunít a zodpovedne pristupujeme k ochrane životného prostredia. Dodávaním kvalitných produktov a poskytovaním nadštandardných služieb získavame stále viac nadšených zákazníkov.

baumit cennikKliknutím na obrázok zobrazíte cenník