Predaj strešných materiálov

Exteriér budov

Strešné materiály

Hrubá stavba

Interiér budov

Exteriér budov

Pre Vašu spokojnosť je dôležité, aby sa Vám Váš dom páčil. Je pre nás prioritou spokojnosť zákazníka, preto spolupracujeme s tými najlepšími výrobcami omietok, farieb, vonkajších dlažieb pre chodníky a parkoviská, taktiež dodávame keramické dlažby z 50 fabrík na Talianskom a Španielskom trhu.

exterier1 

Omietky a farby

Omietka je súčasť vonkajších a vnútorných úprav stavby. Dodávame všetky druhy omietok na všetky druhy muriva, príp. pre každé poveternostné prostredie. Taktiež dodávame spoľahlivé farby pre krásu Vášho domu.

farba1 farba2

Baumit pôsobí na Slovensku od r. 1994 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 140 zamestnancov. Spoločnosť sídli v Bratislave, vlastní dva výrobné závody – v Rohožníku a v Lietavskej Lúčke. Spoločnosť disponuje širokou sieťou obchodno-technických poradcov a aplikačných technikov.

Spoločnosť Weber - Terranova patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúka Weber - Terranova širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov. Vo všeobecnosti odborník zo stavebníctva spája s menom TERRANOVA garantovanú a overenú kvalitu s dlhoročnou skúsenosťou.

Dlažby

Ponúkame kompletný sortiment betónových dlažieb, rôzne tvary ale aj farebné vyhotovenia. Taktiež dodávame keramické obklady a dlažby z 50 fabrík na Talianskom a Španielskom trhu. Neváhajte Nás kontaktovať, poradíme Vám pri výbere.

dlazba dlazba2 dlazba3

Dlhodobou filozofiou spoločnosti je uspokojovanie potrieb zákazníkov. Využívaním globálnych koncernových skúsenosti z oblasti vývoja, kvality ochrany životného prostredia ako aj dizajnu sa snažíme nielen vyrábať výrobky ktoré spĺňajú podmienky vysokokvalitného bývania ale poskytovať aj služby , ktoré sú základom dobrého vzťahu s našimi partnermi. Našim cieľom je aby naša dlažba bola „dlažba Vášho domova"